0212 573 8601 - info@dogusveterinerklinigi.com
Muayene
Kliniğimizde kedi, köpek ve süs kuşları başta olmak üzere tavşan, hamster, sürüngenler, yabani kanatlılar, maymun, sincap ,  gibi hayvanların muayeneleri yapılmaktadır.
Aşı Uygulaması
Kliniğimizde, evcil hayvanların her türlü ithal aşıları yapılmakta, aşı tekrarlama zamanları telefon ya da sms yoluyla bildirilmektedir.
Mikroçip Uygulaması
Küçük dostlarınızın özellikle yurtdışı çıkışlarında gerekli olan ve uluslar arası kimliği belirleyen mikroçipler, bir pirinç tanesi büyüklüğünde olup, non-toksik ve biyo-uyumludur.
Laboratuvar
Küçük dostlarınızın, her türlü hematolojik, biyokimyasal, serolojik, mikrobiyolojik ve patolojik incelemeler kliniğimize ait cihazlar ve anlaşmalı laboratuvarlar aracılığı ile  yapılmaktadır.
Röntgen Ünitesi
Kliniğimizde küçük dostlarınızın röntgen çekimleri ve penn hip yöntemi ile kalça displazilerinin erken teşhisleri yapılabilmektedir. 
Diş Ünitesi
Doğuş Veteriner Kliniği bünyesinde, diş çekimi, diş taşları temizliği, diş dolguları, kanal tedavisi, ortodontik tedaviler, diş implantları, diş radyografisi, periodontal hastalıkların tedavileri, diş kırıklarının restorasyonu...
Göz Ünitesi
Doğuş Veteriner Kliniğinde, göz hastalıklarının tanısı amacıyla shirmer gözyaşı testi, fluorescein boyama, tonopen ile göz tansiyonu ölçümü, fundus muayenesi gibi tanısal işlemler ve katarak, göz tansiyonu..
Cerrahi Operasyonlar
Ortopedik operasyonlar (Kırıkların, bandaj, pin, plaka, eksternal fiksatör ile tesbiti, kaynamama veya kısalık gibi problemlerin ilizarov eksternal fiksatörü ile tedavisi, çıkıklarda açık ve kapalı red ile tesbit), Yumuşak doku operasyonları...
Pet Shop
Doğuş Veteriner Kliniği bünyesinde, küçük dostlarınızın ihtiyaç duyduğu aksesuarlar ve mamaların yanısıra, reçete mamaları da bulunmaktadır.
Kuaför Hizmetleri
Kliniğimizde makine ve makas tıraşı, banyo, ilaçlı banyo, tırnak kesimi yapılmaktadır. Bu işlemler sırasında hijyene büyük önem gösterilmektedir. Kuaför işleri için randevu alınması...
Yatar Hasta ve Pansiyon
Hasta hayvanların veteriner hekim gözetiminde yatırılarak tedavisi ve sağlıklı hayvanların pansiyonu birbirinden bağımsız, hijyenik çelik kafeslerde yapılmaktadır. 

Yerinde Veteriner Hizmetleri
Doğuş veteriner kliniği olarak, acil durumlarda yerinde tedavi ve aşı hizmetimizin yanı sıra küçük dostlarınızın ihtiyaç duyduğu mama ve aksesuarları adresinize teslim edebilmekteyiz.

DOĞUŞ VETERİNER KLİNİĞİ
Ümraniye Mah. Sarı Yakup Sk. No:2/1 Yeşilköy / İstanbul - TÜRKİYE
0212 573 8601 - info@dogusveterinerklinigi.com